Світовий футбол 30 Березня, 11:25 741
Австрія за 7 хвилин оформила камбек проти Шотландії, «нова» Італія здолала Туреччину, мир Німеччини та Нідерландів: спаринги | 19-27
Найсильніші збірні світу зіграли низку товариських матчів.

Суперники збірної України у Лізі націй 2022/23 (Шотландія й Ірландія) провели товариські матчі під час міжнародної паузи.

Австрія – Шотландія – 2:2

• Голи: Грегорич, 75, Шолф, 82 – Хендрі, 28, Макгінн, 56

Австрія відчутно переважала британців, але саме гості на старті другого тайму вели з рахунком 2:0. Контроль господарям вдалось конвертувати у два голи за 7 хвилин. Товариський матч завершився миром.

Ірландія – Литва – 1:0

• Гол: Перротт, 90+7

Інший суперник збірної України – Ірландія – з кращим настроєм завершив міжнародну паузу. Команді вдалось на останніх секундах вирвати перемогу над Литвою. Це Перротт результативно пробив.

Наступні поєдинки Шотландія та Ірландія проведуть вже аж влітку у Лізі націй проти Вірменії й України відповідно.

Команди, які вже вирішили завдання щодо потрапляння на ЧС-2022 або ж провалили кваліфікацію, тепер грають товариські матчі. У найстатуснішому поєдинку вечора Нідерланди розписали нічию з Німеччиною. Уельс, з яким Україна ще може зустрітися у відборі на чемпіонат світу, також розійшовся миром – з Чехією.

Англія, Франція та Іспанія здобули впевнені перемоги. У випадку «континентальних» збірних на часі говорити про знущання. «Фурія Роха» декласувала Ісландію, а «Галльські півні» все ті ж п'ять «сухих» м'ячів забили у ворота ПАР.

Італія знову не їде на Мундіаль. Роберто Манчіні не пішов у відставку, а пообіцяв різкі реформи. Сьогодні ми побачили оновлену Скуадру Адзурру. На полі з'явилося багато молоді. Це й стало вирішальним фактором. Доннарумма знову зіграв неоднозначно – кілька блискучих сейвів та кілька провалів, зокрема під час першого пропущеного. Героєм став 22-річний Распадорі, який оформив дубль. «Нова» Італія почала з нервової, але перемоги.

Англія – Кот-д'Івуар – 3:0

• Голи: Воткінс, 31, Стерлінг, 45, Мінгс, 90+4

Іспанія – Ісландія – 5:0

• Голи: Мората, 37, 39, Піно, 47, Сарабія, 61, 73

Нідерланди – Німеччина – 1:1

• Голи: Бергвейн, 68 – Мюллєр, 45+1

Туреччина – Італія – 2:3

• Голи: Ундер, 4, Дурсун, 83 – Крістанте, 35, Распадорі, 39, 69