​Єгипет, який не вийшов на ЧС-2022, наполягає на переграванні матчу кваліфікації із Сенегалом

Світовий футбол 31 Березня, 10:10 617
​Єгипет, який не вийшов на ЧС-2022, наполягає на переграванні матчу кваліфікації із Сенегалом
Президент Єгипетської футбольної асоціації Джамал Аллам розповів про подання до ФІФА та КАФ скарги з проханням переграти матч кваліфікації ЧС-2022 із Сенегалом.

Єгипет поступився у цій зустрічі з пенальті та не вийшов на чемпіонат світу.


«Федерації футболу Єгипту та Африки мають втрутитися у ситуацію, щоби підтримати єгипетську команду. Ми відвідаємо Конгрес ФІФА, зустрінемося з Джанні Інфантіно та передамо необхідні документи до дисциплінарного комітету. У цьому матчі з нами багато трапилося, на наших гравців напали.

Ми попросили перегравання матчу, тому що матч проходив у дивній атмосфері. Якби ми програли у звичайних обставинах, ми привітали б Сенегал, і все закінчилося.

Перед матчем ми зіткнулися з багатьма неприємними ситуаціями. Ми попросили організаторів матчу в Сенегалі виїхати з готелю о 2:30, тому що відстань між готелем та стадіоном становить 34 км. Це може зайняти плюс-мінус годину. Ми приїхали о 4 на стадіон, а їхали години півтори. Автобус не одразу в'їхав на стадіон, а багато стояв без діла біля нього.

З приводу вболівальників: наші гравці зазнали їхніх нападок. Найбільше дісталося Салаху. Для вболівальників Єгипту мали виділити окремі сектори. Але організатори наполягли на тому, щоб розмістити наших фанатів прямо серед сенегальських уболівальників. Більше того, у гучномовець на стадіоні звучали образи у бік збірної Єгипту, які активно підхоплювали уболівальники із Сенегалу», — наводить слова Аллама Youm7.