«Найреальніша багатоходівка – до кінця року Маркевич чи Михайличенко, а далі – Ребров», – журналіст

Динамо Київ 3 Серпня, 22:02 551
«Найреальніша багатоходівка – до кінця року Маркевич чи Михайличенко, а далі – Ребров», – журналіст
Журналіст Руслан Свірін прокоментував відхід Андрія Шевченка з посади головного тренера збірної України.

«Андрій Шевченко йде. Не схоже, що через фінансові розбіжності з роботодавцями. На тих орбітах, де кружляє зірка Шевченка, гроші другорядний чинник. В тому сенсі, що ніхто не посміє торкатися нулів його контракту (колись ми дивувалися у спортредакції на Інтері на початку нульових, що Андрій в день заробляє одну квартиру на Лісному). Бо ж це Шева! Інша справа, могли зкорегувати платіжну відомість за рахунок його помічників.

А це ж хлопці з Заходу. З ними без причин не можна грати на зниження гонорару. А причина – феноменальний виступ на Євро, навпаки вимагає підвищення ставок. І цілком можливо, Шеву це зачепило. Хоча усе це – вилами по воді писано. Вчора він так туманно написав: контракт добіг кінця. прийшов час дякувати за роботу. А сьогодні офіційно про те, що часи Шеви у збірній минули, написав УАФ. Відтак, найближчі дні аж до 9-го серпня будуть цікавими з точки зору обговорення кандидатур. Найреальніша багатоходівка – до кінця року Маркевич чи Михайличенко, а далі Сергій Ребров, який на сьогодні пов’язаний гарним контрактом на Близькому Сході.

Так чому йде Шевченко, якщо не через фінанси? Прийшов час нових викликів для Андрія Миколайовича, він продовжує плекати надію пов’язати свою тренерську долю з Міланом. Він вичерпав себе у збірній, хоч змінив ментальність гравців. І йому не сподобалася реакція рядових вболівальників, які не поголовно шаленіють від історичного досягнення України на Євро.

Хоча за критику тренер подякував також у своєму недільному дописі. А що йому світило у збірній попереду? Відібратися на Мундіаль шансів небагато після серії нічиїх навесні. Відтак, час для змін оптимальний. Треба йти на хвилі високого результату. А результат є - 1/4 фіналу Євро. Шева прорахував усі за і проти», - написав Свірін на своїй сторінці у Facebook.