Ілля Забарний: «У матчі з «Фенербахче» відчули ритм Ліги чемпіонів»

Динамо Київ 4 Серпня, 23:21 332
Ілля Забарний: «У матчі з «Фенербахче» відчули ритм Ліги чемпіонів»
Захисник «Динамо» Ілля Забарний поділився враженнями від товариського матчу з «Фенербахче» (1:1).

- Чи було відчуття, що «Фенербахче» – це суперник рівня Ліги чемпіонів?

- Так, хороша команда, організована. Вважаю, це був хороший матч – як для нас, так і для них перед стартом сезону. Ми же відчули ритм Ліги чемпіонів. Тому важливо було зіграти цей спаринг. Думаю, всі задоволені грою. Звичайно, не обійшлося без нюансів, але будемо працювати над помилками. Але в плані динаміки все вдалося.

- У першому таймі суперник створив більше моментів, але відкрило рахунок «Динамо»…

- Це футбол, ти можеш як реалізувати свої моменти, так і змарнувати їх. Суперник може хоч десять нагод створити, а ми заб’ємо з єдиного – й виграємо. Це означає, що в нас реалізація була сьогодні трохи кращою, і десь нам пощастило, на відміну від суперника. Забили, відкрили рахунок - це позитивний момент. Але не втримали мінімальну перевагу, тому будемо далі працювати.

- Клас гравців «Фенербахче» відрізняється від тих команд, проти яких ви граєте в чемпіонаті України? За своєю силою сьогоднішнього суперника з ким можна порівняти з команд із УПЛ?

- Так, відрізняється. У них у складі досвідчені гравці, які пограли на високому рівні, зіграні між собою. Якщо порівнювати, то «Фенербахче» подібний до «Зорі» та близький до «Шахтаря» – добре контролюють м’яч та виходять з-під пресингу.

- Разом зі збірниками ти трохи пізніше повернувся до клубу. Наскільки ви близькі до своїх оптимальних кондицій?

- В принципі, ми вже всі готові грати по 90 хвилин. У нас була нетривала відпустка, тому не встигли втратити кондиції. Трьох-чотирьох тренувальних днів вистачило, щоб відновити форму, і зараз усі налаштовані лише на перемоги.

- Попереду виїзд до Запоріжжя. Усі думки тепер про матч із «Зорею»?

- Так, це принциповий суперник для нас, тому їдемо лише за перемогою.