«Динамо» – «Минай»: квитки надійшли у продаж

Динамо Київ 5 Серпня, 10:57 258
«Динамо» – «Минай»: квитки надійшли у продаж
Розпочався продаж квитків на матч перенесеного 1-го туру VBET Ліги сезону 2021/22, у якому київське «Динамо» прийматиме «Минай».

Матч відбудеться на НСК «Олімпійський» у середу, 11 серпня. Початок – о 19:30.

До продажу надійшли квитки наступних цінових категорій: 50, 80, 110, 150, 170, 600 та 650 гривень.

У власників квитків категорії VIP (65-79 сектори) буде можливість отримати напій та закуску в зоні гостинності.

Онлайн-продаж квитків здійснюється на сайті наших партнерів Esport.in.ua.

***

Щоб мати можливість підтримати команду в кожному домашньому матчі чемпіонату України та Кубка України (до півфіналу включно), запрошуємо придбати абонемент на сезон 2021/22!

Для власників абонементів передбачено низку переваг: зокрема економія до -30% на весь сезон від сукупної вартості квитків, можливість отримати постійне місце на трибуні НСК «Олімпійський», знижки на атрибутику в клубному фан-шопі та пріоритетне право придбання квитка зі знижкою -15% на всі єврокубкові поєдинки протягом сезону.

З детальною інформацією щодо придбання абонементів можна ознайомитися тут.

***

Згідно з Тимчасовим медичним протоколом для матчів УПЛ на сезон 2021/22 в умовах карантину, футбольні поєдинки в регіонах із «зеленим», «жовтим» або «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки можуть відвідувати глядачі в кількості не більше ніж дві третини від загальної місткості стадіону.

Продаж квитків здійснюється лише онлайн, за умови дотримання процедури ідентифікації особи. Вхід на стадіон здійснюється виключно за наявності квитка з особистими даними глядача та документа, що посвідчує особу.