У гравців російського клубу відклеїлися номери та прізвища на футболках в матчі єврокубка - навіть маркер не допоміг

Світовий футбол 6 Серпня, 12:19 312
Вчора, 5 серпня, казанський «Рубін» провів матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій з польським «Ракувом» (0:0).

У «Рубіна» на початку першого тайму почалися проблеми з формою. Через сильний дощ у деяких гравців відклеїлися букви на спині.

Прес-служба казанського клубу відреагувала на таке непорозуміння:

Після перерви проблема з формою продовжила переслідувати «Рубін». Команда Слуцького вийшла на другий тайм в футболках з намальованими номерами, але головний суддя Жоау Педру Піньєйру заборонив гостям грати в такому вигляді.

Тоді в хід пішла ізолента, а для деяких гравців все ж знайшли нові майки.