Луческу – головний кандидат на пост наставника збірної України, – румунський ЗМІ

Динамо Київ 6 Серпня, 13:56 2107
Луческу – головний кандидат на пост наставника збірної України, – румунський ЗМІ
Схоже, тепер і Мірча Луческу опинився серед претендентів на вакантне місце у збірній України після відходу Андрія Шевченка.

76-річний фахівець є головним претендентом на пост головного тренера збірної України, стверджує провідне румунське видання Sport.ro з посиланням на джерела у Києві.

Відзначається, що самому Луческу буде легко адаптуватись у головній команді країни, адже основний кістяк складається з гравців Динамо. Жодні конкретні деталі потенційного призначення не повідомляються.

У разі відходу Мірчі до «синьо-жовтих», його місце на чолі Динамо може посісти Георге Хаджі – ще одна легендарна постать в румунському футболі. На цю кандидатуру нібито звернув увагу особисто президент киян Ігор Суркіс. Сам Хаджі очікує на «серйозний проект і зарплатню в 3 мільйони євро».

Нагадаємо, після відходу Андрія Шевченка головним претендентом на вакантне місце українські ЗМІ називають Мирона Маркевича, а запасним варіантом – Олексія Михайличенка. Також у пресі лунали імена Сергія Реброва, Джанні Де Б'язі і Юргена Клінсманна.