Світовий футбол 3 Квітня, 19:52 948
«Селтік» обіграв «Рейнджерс» і зробив крок до чемпіонства – Ремзі забив у другому матчі поспіль  | 19-27
«Селтік» у вольовому стилі переграв «Рейнджерс» в 32-му турі чемпіонату Шотландії.

Чемпіонат Шотландії, 32 тур

Рейнджерс – Селтік – 1:2

• Голи: Ремзі, 2 – Рогіч, 6, Картер-Вікерс, 43

Перед стартовим свистком підопічні Джованні ван Бронкхорста відставали від лідера на 3 очки. Відповідно, перемога Рейнджерс дозволяла наздогнати Селтік і закрутити інтригу в боротьбі за титул.

Гра почалася за сценарієм господарів. Вже на другій хвилині Аарон Ремзі відкрив рахунок. Валлієць ударом з лівої в дотик прошив Джо Харта і вивів Рейнджерс вперед. Досвідчений хавбек відзначився у другому поспіль поєдинку за клуб.

Такий невдалий старт не знітив «зелено-білих», які дуже швидко відігралися. Затяжна атака Селтіка з кількома ударами по воротах завершилася вдалим добиваням Рогіча на 6-й хвилині. Офсайду не було – 1:1.

Ще до перерви «кельти» забили вдруге і вийшли вперед. На 43-й хвилині Картер-Вікерс після розіграшу штрафного виявився найспритнішим і потужним ударом з кількох метрів увігнав м'яч у ворота.

Цей гол став останнім у матчі – друга половина гри пройшла без забитих м'ячів. Селтік завдяки цій перемозі зміцнив лідерство, відірвавшись від одвічного суперника на 6 очок (79 проти 73).