​Прикро! Зубков із партнерами не дотиснули головного конкурента в Угорщині

Світовий футбол 3 Квітня, 22:30 1078
​Прикро! Зубков із партнерами не дотиснули головного конкурента в Угорщині | 19-27
Український півзахисник Олександр Зубков взяв участь у протистоянні лідерів чемпіонату Угорщини.

У поєдинку 26-го туру чемпіонату Угорщини лідируючий Ференцварош приймав Академію Пушкаша, що йде другою. Український легіонер «Фраді» Олександр Зубков відіграв у складі гостей 89 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Ференцварош чудово провів першу частину матчу, забезпечивши собі перевагу у два м'ячі. Однак у середині другого тайму господарі протягом чотирьох хвилин зуміли відігратися та звести поєдинок до нічиєї – 2:2.

Таким чином Ференцварошу не вдалося ще більше відірватися від Академії Пушкаша в турнірній таблиці. Їх, як і раніше, розділяє сім очок.