Ультрас «Легії» закликали не перераховувати дохід від матчу з «Динамо» проросійським братам Суркісам

Динамо Київ 5 Квітня, 10:51 14522
Ультрас «Легії» закликали не перераховувати дохід від матчу з «Динамо» проросійським братам Суркісам
Вболівальники польського клубу звернулися до керівництва «Легії» з проханням перерахувати дохід від благодійного матчу на рахунок перевіреного фонду.

«Останніми днями ми спілкувалися з фанатами «Динамо», які зверталися до нас у зв’язку з майбутнім благодійним матчем «Легія» – «Динамо». Вони цінують нашу підтримку і дякують за будь-яку матеріальну допомогу, яку постійно отримує воююча Україна від нашого оточення.

Згідно з наданими ними перевіреними доказами та інформацією, власники «Динамо», брати Суркіси, завжди були проросійськими та співпрацювали з російськими політиками та лобістами. Григорій Суркіс був членом забороненої в Україні проросійської політичної партії. Після початку війни Суркіси втекли з України з грошима. Попри заяву Суркісів про допомогу українським лікарням та дитячим будинкам, жодних доказів будь-якої підтримки немає.

У зв’язку з вищевикладеним ми вирішили не брати участь у цьому матчі. Звертаємося до керівництва «Легії» з проханням перерахувати дохід від цього матчу на рахунок перевіреного фонду, а не на рахунок власників «Динамо», проросійських братів Суркісів.

Людей, які збираються на матч, просимо реагувати на кожну спробу вивісити чорно-червоні прапори з поваги до польської історії», – сказано в заяві ультрас Nieznani Sprawcy на їхній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, благодійний матч «Динамо» – «Легія» відбудеться 12 квітня у Варшаві (початок о 21:30).