Вхід на матч Юнацької ліги УЄФА «Динамо» - «Спортінг» буде вільним. Вболівальники зможуть робити пожертви для постраждалих під час війни в Україні

Динамо Київ 6 Квітня, 16:14 538
Вхід на матч Юнацької ліги УЄФА «Динамо» - «Спортінг» буде вільним. Вболівальники зможуть робити пожертви для постраждалих під час війни в Україні
Бажаючі подивитися матч Юнацької ліги УЄФА «Динамо» U-19 - «Спортінг» U-19 зможуть потрапити на стадіон безкоштовно.

Матч відбудеться на стадіоні «Джулешті» у Бухаресті та розпочнеться о 15:00.

Для розміщення глядачів буде відкрита центральна трибуна на арені «Джулешті», квитки на яку можна придбати за посиланням.

Вартість квитка складає 0 лей (безкоштовно). Натомість можна зробити добровільне благодійне пожертвування у розмірі 10 лей (2 євро) або 20 лей (4 євро).

В одному замовленні можна обрати до чотирьох місць.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на фінансовий супровід і допомогу дітям-біженцям, які вимушені були покинути Україну разом зі своїми матерями, та були розміщені в Румунії:

- переселенці, які прибули з Чернівців і розміщені в Ізвору-Мурешулуй (30 осіб);

- переселенці з Києва та Київської області, розміщені в Келіменешті (30 осіб);

- переселенці з Одеси, розміщені в Бухаресті (30 осіб);

- переселенці з усіх регіонів України, розміщені в Тімішоарі (20 осіб).

Запрошуємо всіх українців, які проживають у Бухаресті або знайшли тимчасовий прихисток у Румунії, відвідати матч та підтримати динамівських юнаків, котрі залишаються єдиною командою з України у поточному єврокубковому сезоні.

Динамівці зроблять усе від себе залежне, аби в тяжкий для всієї країни воєнний час порадувати українців яскравою грою, здобути перемогу та продовжити гордо нести український стяг у наступних раундах європейського турніру!