«Динамо»: оригінальне тренування та турнір трьох команд

Динамо Київ 6 Квітня, 22:54 625
«Динамо»: оригінальне тренування та турнір трьох команд
Встигнувши відновитися після двох плідних тренувань у вівторок, наступного ранку футболісти «Динамо» знову зібралися на тимчасовій базі в Румунії, щоб продовжити робочий процес.

Цього разу тренерський штаб також підготував своїм підопічним оригінальне тренування. Тренери розуміють, наскільки важко зараз, під час війни, зосередити увагу гравців на роботі, тому щодня вносять у процес різноманітність та цікаві вправи й змагання, щоб підвищити не лише інтерес гравців, а й їхній емоційний стан.

Мірча Луческу традиційно продовжує вести тривалий діалог зі своїми гравцями. Сьогодні головний тренер вкотре нагадав команді про те, що щосекунди, як у побуті, так і на полі, наші футболісти повинні брати приклад із героїзму та непохитності наших військових. Окрім іншого, з вуст тренера пролунала фраза, яка задала настрій гравцям на весь робочий день: «Ваша місія сьогодні – порадувати український народ та подарувати їм хоч якесь свято у вигляді перемоги їхньої улюбленої команди!». З цією думкою хлопці й стали до роботи.

Після короткочасної пробіжки на команду чекала цікава вправа. Ми з вами звикли бачити традиційні «квадрати» з невеликою кількістю гравців, коли весь колектив розбивається на кілька груп. Сьогодні ж у одному квадраті брала участь уся команда, а всередині нього намагалося відібрати м'яч кілька гравців.

Після цього футболісти поділилися на дві групи, які згодом змінювалися між собою. Перша з них пішла відпрацьовувати удари по воротах із виходами на голкіпера, друга продовжила грати у розширений квадрат, але одночасно двома командами. Хлопці поділилися на дві групи та взялися передавати м'яча партнеру до повноцінного перехоплення. Завдання поступово ускладнювалися кількістю дотиків до м'яча. Мета цієї вправи – покращити техніку, реакцію та швидкість прийняття рішень футболістів, оскільки часу побачити партнера та віддати йому точну передачу практично не було.

Під завершення тренування тренерський штаб оголосив турнір, поділивши колектив на три команди: сині, зелені та помаранчеві за кольорами манішок. Завдання одне – грати у футбол. Але не на все поле, а лише на його третину… При цьому, один матч тривавлише півтори хвилини. Боротьба була завзята аж до останньої гри. Переможцями виявилися «сині» у складі Циганкова, Буяльського, Забарного, Попова, Андрієвського, Гаджука та одного з голкіперів, які змінювалися між собою (Бущан та Бойко).

Після завершення турніру команда вирушила на відновлювальні процедури, щоб уже завтра вранці в повній бойовій готовності знову вийти на футбольне поле. Після обіду чемпіони України запланували виїзд до Бухареста на матч 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА «Динамо» – «Спортинг», щоб підтримати своїх молодих партнерів у важливому єврокубковому поєдинку.