Світовий футбол 7 Квітня, 12:20 683
Кубок Польщі: дербі динамівців у фіналі не буде – Вербич не врятував «Легію» від поразки | 19-27
«Ракув» обіграв варшавську «Легію» і став другим фіналістом Кубка Польщі 2021/22.

Кубок Польщі 2021/22, 1/2 фіналу

Ракув – Легія – 1:0

Гол: Вдовяк, 5

Долю гри вирішив єдиний гол, забитий вже на 5-й хвилині. Матеуш Вдовяк головою замкнув подачу зі штрафного.

Беньямін Вербич вийшов рятувати ситуацію в середині другого тайму, але відігратися варшавська команда так і не змогла. Українець Ігор Харатін вкотре не потрапив до заявки – у 2022 році наш хавбек ще не грав у офіційних матчах.

Відповідно, дербі динамівців, які після початку війни в Україні покинули Київ, у фіналі турніру не буде. Саме Ракув зіграє з Лехом Томаша Кенджори у вирішальному матчі за трофей. Фінал Кубка Польщі запланований на 2 травня.