​Реброва в збірній України не буде? Циганик розкриває всі деталі ситуації

Динамо Київ 9 Серпня, 19:30 46931
​Реброва в збірній України не буде? Циганик розкриває всі деталі ситуації
Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про ситуацію навколо імені нового тренера збірної України:
Ім’я нового головного тренера збірної України ми почуємо в четвер. Сергій Ребров був головним фаворитом на цю посаду. Він хотів і хоче працювати в збірній України, його кроки одразу після прощання Шевченка були направлені на те, щоби вирішити питання розірвання контракту з Аль-Айном. Наскільки мені відомо Ребров навіть мав усну згоду на розрив угоди від керівництва Аль-Айну, але, коли справа дійшла до документального затвердження, арабський клуб вирішив взяти паузу. На даному етапі ця команда не має наміру розривати контракт із Сергієм Ребровим.

Ребров зараз перебуває в Києві, але 10 серпня він має вилетіти в ОАЕ, щоби продовжити консультації по даній ситуації. Повним ходом йдуть консультації з юристами. Чи варто розривати контракт? Які можуть бути фінансові і штрафні санкції за це? Стосовно всього цього проводяться консультації з фаховими спеціалістами. Поки всі питання з контрактом в Аль-Айні не будуть узгодженні Сергій Ребров не зможе очолити збірну України, але сподіваємося, що найближчими днями все буде вирішено.