Світовий футбол 7 Квітня, 21:51 1131
​«РБ Лейпціг» та «Аталанта» зіграли внічию в 1/4 фіналу ЛЄ - Маліновський залишився в запасі | 19-27
Сьогодні, 7 квітня, на стадіоні «Ред Булл-Арена - Центральштадіон» у Лейпцигу в рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги Європи «РБ Лейпціг» приймав «Аталанту».

Команди не виявили переможця, рахунок – 1:1.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 17-й хвилині відзначився нападник гостей Луїс Мурьєль, йому асистував Давіде Дзаппакоста. На 58-й хвилині форвард «биків» Андре Сілва мав нагоду забити з одинадцятиметрового, але йому не вдалося реалізувати пенальті. Відразу після цього рахунок зрівняв захисник «Лейпціга» Віллі Орбан, гольовий пас віддав Анхеліньо.

Нагадаємо, матч-відповідь між «РБ Лейпциг» та «Аталантою» відбудеться 14 квітня. Зустріч проходитиме у Бергамо на стадіоні «Джевісс (Атлеті Адзуррі)».