Ліга чемпіонів: «Динамо» Загреб вийшло на сенсацію Вернидуба, «Монако» націлився на «Шахтар»

Світовий футбол 11 Серпня, 10:24 415
Відбулись матчі-відповіді плей-офф ЛЧ.

Ліга чемпіонів, 3-й кваліфікаційний раунд

Лудогорець – Олімпіакос – 2:2 (пен. 4:1) (1:1)

Голи: Семеду, 49 (аг.), Сотіріу, 57 (пен.) – Мвіла, 31, Ель-Арабі, 68 (пен.)

Вилучення: Пеун, 63 (Ч)

Легія – Динамо Загреб – 0:1 (перший матч – 1:1)

Гол: Франьїч, 20

Рейнджерс – Мальме – 1:2 (1:2)

Голи: Морелос, 19 – Чолак, 53, 58

Вилучення: Бонке, 45+1 (М, друга жовта картка)

Монако ще у першому поєдинку з празькою Спартою фактично зняв усі питання про переможця двоматчевого протистояння. Чехи на виїзді також не змогли нічого вдіяти проти королівського клубу. Монегаски відвантажили Спарті три м'ячі, на що гості відповіли лише голом престижу. Таким чином Монако за сумою двох матчів проходить далі з розгромним рахунком 5:1. Варто відзначити, що у плей-офф ЛЧ на підопічних Ніко Ковачіча очікуватиме донецький Шахтар.

ПСВ також виходив на матч-відповідь з Мітьюлландом лише для формальності. Але і тут нідерландці здобули мінімальну перемогу та готуються до тріумфатора пари Спартак – Бенфіка.

В інших поєдинках Янг Бойз вибив з турніру румунський ЧФР Клуж та позмагається з груповий етап із екс-командою Сергія Реброва Ференцварошем. Лудогорець в серії пенальті виявився сильнішим за грецький Олімпіакос.

«Динамівцям» Загреба для виходу в наступний етап вистачило одного забитого м'яча у польській столиці. Спокійний хід матчу на 20-й хвилині зруйнував Бартол Франьїч. Молодий хавбек отримав у карній зоні передачу Іванушеца й класно поклав м'яч у праву дев'ятку. До перерви Легія створила один момент – Мартінш головою замикав навіс із кутового, але пробив прямісінько в руки кіперу. Друга половина розпочалася із двох нагод господарів. Спершу Жозуе з лінії штрафного пробив над перекладиною, а згодом Ліваковіч витягнув із кута постріл Лукіньяша. Зняти всі запитання у середині тайму міг Оршіч. Однак, удар хорвата головою пройшов поруч зі стійкою. Та й гола Франьїча загребцям виявилося достатньо для перемоги та виходу на Шериф у плей-офф.

Значно веселіше було в Глазго. Після виїзної поразки Рейнджерс кинувся бій без зайвих роздумів і повів у рахунку на 19-й хвилині. Це Кент подав до штрафного майданчика, де Альфредо Морелос виявився найспритнішим і головою пробив повз воротаря. Справи шведів стали гедь поганими перед перервою, коли Інносент Бонке заробив два гірчичника за чотири хвилини й пішов відпочивати. Та в другому таймі в Мальме з'явився рятівник – Антоніо Чолак. Хорватський форвард оформив дубль за 5 хвилин: спочатку реалізував момент після ривка, а згодом скористався пасом Рієкса і розстріляв голкіпера з кількох метрів. Підопічні Джеррарда пішли вперед великими силами, створили з десяток моментів, але так і більше не забили. Далі йде Мальме.