​«Схопив за шию і притис до стіни». У «Буде-Глімті» заявили, що тренер «Роми» напав першим

Світовий футбол 9 Квітня, 10:06 762
​«Схопив за шию і притис до стіни». У «Буде-Глімті» заявили, що тренер «Роми» напав першим
Головний тренер норвезького «Буде-Глімт» Х'єтіль Кнутсен розповів подробиці скандального інциденту після матчу 1/4 фіналу Ліги конференцій з італійською «Ромою» (2:1).
«Доведеним порушенням є те, що тренер воротарів «Роми» розташовувався за межами тренерської лави, де він постійно, словесно та жестикулюючи, переслідував мене. Ми кілька разів звертали на це увагу четвертого судді та представника УЄФА. Скарги були прийняті до уваги, він безперешкодно продовжував свою поведінку.

Кульмінацією всього цього став напад на мене у тунелі стадіону. Зазвичай я за вдачею такий, що відсторонююся від будь-яких конфліктів. У цьому випадку я зазнав фізичного нападу. Він схопив мене за шию і притис до стіни. Цілком природно, що мені довелося боронитися.

Образлива поведінка, з якою ми зіткнулися під час вчорашнього матчу, не повинна мати нічого спільного з футбольним стадіоном», — цитує Кнутсена прес-служба «Буде-Глімт» на офіційному сайті клубу.


Нагадаємо, раніше капітан «Роми» Лоренцо Пеллегріні розповів, як наставник «Буде-Глімт» напав на тренера воротарів римської команди після першого матчу 1/4 фіналу Ліги конференцій.