Суддівський аналіз матчу «Динамо» – «Минай» від екс-арбітра УЄФА

Динамо Київ 12 Серпня, 11:18 6924
Суддівський аналіз матчу «Динамо» – «Минай» від екс-арбітра УЄФА
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував суддівство в матчі 1-го туру чемпіонату України «Динамо» - «Минай».
— Це не той матч, де арбітр перебуває перед напругою. В принципі, не було дискусійних моментів, лише жовті картки і десь фол пропустив, як звичайно буває. Думаю, що до роботи арбітра не має зауважень жодна із команд. Свій перший матч в цьому сезоні він провів невдало, а цей тур пройшов добре. Не було епізодів, коли ситуація складається 50 на 50 і кожна з команд матиме претензії. В даній ситуації - все обійшлося, хоча були і жовті, і «хвороба» нашого футболу - підкати, які часто приводять до ушкоджень футболістів чи порушень. Подібних речей у вчорашньому матчі «Челсі» - «Вільярреал» і близько не було. Гравці поважають один одного і грають акуратно.

Конфлікт Селезньова із Караваєвим? Часом, буває неприязнь між футболістами через фол чи грубу гру, але гравці повинні тримати себе в руках - не юнаки ж, в яких емоції часто беруть гору. Це не красить їх. Арбітр міг би застосувати якісь санкції.

Думаю, що тренери після матчу обговорять цей момент. Добре, що ця конфронтація не переросла у щось більше.

Микола Тимощук