Герой футбольного дня. Ерік Рамірес

Динамо Київ 12 Серпня, 15:38 519
Герой футбольного дня. Ерік Рамірес
Багатообіцяючий початок.

Вже було якось незручно та ніяково: у міжсезоння «Динамо» підписало трьох нападників, а зі старту в офіційних матчах сезону на позиції форварда виходив Гармаш. Матч з «Минаєм» став доброю можливістю – сьогодні або ніколи.

Були очікування побачити в основі Кулача, але Владислава не виявилося навіть у запасі. Зате зіграв Ерік Рамірес і одразу приніс команді користь. Ні, не він був лідером «Динамо» у вчорашньому поєдинку, але як для першого матчу венесуелець зіграв відмінно.

Гол і гольова передача на Віталія Буяльського, один зароблений на собі фол, одинадцять виконаних передач з відсотком точності 82, десять єдиноборств, сорок відсотків з яких успішні. Краще, напевно, могло б бути лише у випадку реалізації і другого свого шансу (хронологічно перший в матчі), коли партнери вміло вивели венесуельця сам на сам з голкіпером. Але не все відразу.

Якщо давати оцінку на основі суто візуальних вражень, то Рамірес сподобався своєю пластичністю, умінням чіплятися за м'яч, а не просто нав'язувати боротьбу, умінням зіграти технічно при доволі великих габаритах. Рідкісне поєднання для форварда. Особливо для форварда «Динамо», де останні кілька років погоду на позиції робить Артем Бесєдін.

Ложка дьогтю? Та будь ласка. «Динамо» розносило «Минай» за всіма статтями. Закарпатці розродилися за увесь матч тільки чотирма ударами по воротах, жоден з яких не був у площину, тільки один такий-сякий епізод з претензіями на гостроту. Але навіть за таких безпечних умов Мірча Луческу (а керує саме він, попри те, що знаходиться не на тренерському містку) не випустив на поле Дениса Антюха. Невже все так погано?