Світовий футбол 10 Квітня, 23:19 1198
Ігнатенко допоміг «Бордо» відштовхнутись від дна, перший вихід Тете у старті «Ліона» ледь не завершився фіаско | 19-27
Відбулись чергові поєдинки 31-го туру чемпіонату Франції, в якому не обійшлось без футболістів, пов'язаних з Україною.

Чемпіонат Франції 2021/22, 31-й тур

Бордо – Метц – 3:1

Голи: Мангас, 52, Ньянг, 68, Хванг, 88 – Зе Ламкель, 21

Страсбур – Ліон –1:1

Голи: Сіссоко, 20 – Екамбі, 90

Бордо з Ігнатенком у стартовому складі здобув перемогу над Метцом. Зе Ламкель відкрив рахунок на 21 хвилині, однак жирондинці відігрались впродовж другої половини завдяки голам Мангаса, Ньянга та Хванга. Ігнатенко ж відіграв повний поєдинок та допоміг Бордо піднятись на передостанню сходинку.

Ліон же врятувався у поєдинку зі Страсбуром. Сіссоко вивів господарів уперед в рахунку, але Екамбі врятував «ткачів» від поразки на 90 хвилині. Додамо, що Тете вийшов у стартовому складі, але вже на 62 хвилині поступився місцем на полі Кадевері.