Леонід Кучук: «Росіяни мають розуміти – у нас гинуть люди, гинуть діти. Відбувається геноцид українського народу»

Війна 11 Квітня, 21:14 538
Леонід Кучук: «Росіяни мають розуміти – у нас гинуть люди, гинуть діти. Відбувається геноцид українського народу»
Головний тренер ФК «Рух» (Львів) Леонід Кучук висловив свою думку про масштабне військове вторгнення Росії в Україну, а також розповів про стан справ у першій команді клубу.

— Леоніде Станіславовичу, у 21-му столітті росія розпочала повномасштабну війну в Україні. У всіх розсудливих людей це не вкладається. Які у Вас думки щодо цього?

— У мене також усе це не вкладається в голові. 24 лютого все перевернуло: і голову, і думки, і міркування, і саме життя. Потрібно розуміти, що це не спецоперація. В Україні гинуть, діти, жінки, люди похилого віку. Дуже багато загиблих. Байдуже до цього не можна ставитися – це війна. Це страшна жорстока війна росії проти українського народу. Я не можу підібрати слово, щоб описати те, що зараз відбувається. Це не неподобство, це вище за моє розуміння.

— За різними російськими опитуваннями, більшість жителів росії (близько 84%) підтримують цю, так звану, «спецоперацію». Тисячі людей гинуть, мільйони біженців.

— Коли прилітають ракети до різних міст – це справжня війна. Ми постійно чуємо повітряні тривоги. Це мають розуміти росіяни: у нас гинуть люди, гинуть діти. Відбувається геноцид українського народу.

— Багато людей, військових експертів кажуть, що Україна вже перемогла. Всі ми згодні з цим, але війна поки що триває.

— Україну, яка об'єдналася, неможливо перемогти.

— Перейдемо до футбольних справ. Знаю, що ФК Рух відновив тренування.

— Спасибі президенту та керівництву ФК Рух, який надають допомогу громадянам України. Тренери, які залишилися, у цей непростий час роблять відповідально свою роботу, щоби наступне покоління представляло нашу країну з високо піднятою головою. Після початку війни все зупинилося. Лише нещодавно ми відновили проведення тренувань. Ми тренуємо молодих футболістів. Зараз ми навчаємо молодих хлопців. Це, як у школі, якщо ти погано навчаєш дитину, то у неї в майбутньому буде погане життя. Ми даємо освіту молодим футболістам. Футбольна освіта в наш час має величезне значення.

— Склад ФК Рух у лютому, на зборах, і зараз зазнав великих змін?

— Великі зміни. Легіонерів у нас зараз немає. Наразі ми працюємо для майбутнього футболу України.