Гол Буяльського та дубль Бєсєдіна принесли «Динамо» перемогу над «Легією»

Динамо Київ 12 Квітня, 23:27 8509
Гол Буяльського та дубль Бєсєдіна принесли «Динамо» перемогу над «Легією» | 19-27
Першою командою, з якою київське «Динамо» зіграло в рамках благодійного турне під гаслом Match for peace #StopWarInUkraine, стала варшавська «Легія».

«Біло-сині» швидко повели в рахунку. Вже на третій хвилині Буяльський вивів киян вперед.

В першому таймі кияни були активнішими біля воріт суперника, а господарі поля створили два дуже небезпечні моменти - обидва за участі Вербича. Один удар прийшовся в штангу, інший - у поперечину.

В другому таймі, на 54-ій хвилині, «Легія» зрівняла рахунок. Центральний атакувальний півзахисник поляків Стржалек, опинившись віч-на-віч із Бущаном, використав свій момент. 1:1

Кияни відповіли швидко. Бєсєдін, після пасу Буяльського, переграв кіпера «Легії» вже на 57-ій хвилині. 1:2

Незабаром зрівняти рахунок мав нагоду Абу Ханна, але з його ударом головою впорався Бойко. А ось своїм моментом «Динамо» розпорядилося ефективніше: Шепелєв хорошою передачею вивів до воріт Бєсєдіна, і Артем ударом з центра штрафного майданчика у кут воріт оформив дубль.

В цілому, другий тайм видався динамічнішим і цікавішим. Цікавим моментом було і те, що в другому таймі Вербич зіграв за киян. Також, в складі «Динамо» вийшов Томаш Кенджора.

Після завершення матчу Юлія Саніна та Катерина Павленко виконали пісню Джона Ленона «Imagine».

Також у планах - «Динамо» проведення ще кількох благодійних матчів: із турецьким «Галатасараєм», румунським клубом ЧФР «Клуж», дортмундською «Борусією» та хорватським «Динамо» (Загреб).

«Легія» - «Динамо»: 1:3

• Голи: Стржалек, 54, — Буяльський, 3, Бєсєдін, 57, 71

«Легія»: Кікольскі - Скібіцкі, Головня, Абу Ханна, Младенович - Харатін, Чельхака, Кастраті, Мучі, Вербич - Влодарчик

Запасні:

«Динамо»: «Динамо»: Бущан - Караваєв, Попов, Сирота, Дубінчак - Сидорчук, Буяльський, Шапаренко, Антюх, Циганков - Ванат.

Запасні: Бойко, Боль, Бурда, Вівчаренко, Кендзьора, Шепелєв, Кравченко, Бражко, Андрієвський, Гармаш, Кулач, Бєсєдін