Як зіграли орендовані динамівці - підсумки 4-го туру УПЛ

Динамо Київ 17 Серпня, 15:11 2079
Четвертий тур УПЛ є майже завершеним. Фактично, він буде офіційно закритий завтрашньою грою «Динамо» проти «Інгульця». А ми з Вами, тим часом, продовжуємо слідкувати за досягненнями динамівців, які цей сезон на правах оренди проводять в інших клубах.
Десна — СК Дніпро-1

Один з найцікавіших поєдинків цього туру, в якому зустрілися дві дуже амбіційні команди. Дніпряни програли, але гідно, враховуючи обставини (два вилучення впродовж другого тайму). Більше того, підопічні Ігора Йовічевіча зрівняли рахунок саме вдев’ятьох зусиллями Артема Довбика, проте не витримали тиску суперника на останніх хвилинах, пропустивши вдруге (1:2).

Вікентій Волошин (Десна) — вихід на заміну замість Селіна на 13-й хвилині гри проти СК Дніпро-1, зворотня заміна на 74-й хвилині

Заміна Селіна на Волошина була вимушеною, адже екс-захисник Динамо вже на старті гри потягнув м’яз. Вікентій загалом провів на полі 61 хвилину на позиції лівого вінгера. Був доволі активним попереду (три удари по воротах, один з яких — в площину). Також, хочеться відзначити достатньо високий рівень точності передач (85%) та хороший дриблінг (дві з трьох спроб обіграшу від Вікентія були успішними).

Зворотня заміна, скоріше за все, пов’язана з бажанням Олександра Рябоконя додати надійності оборонним порядкам своєї команди, адже Олександр Масалов, який вийшов замість Волошина, є номінальним лівим захисником.

Крістіан Біловар (Десна) — потрапляння до заявки на гру проти СК Дніпро-1

Микита Кравченко (СК Дніпро-1, правий захисник, 19 хвилин на полі в грі проти Десни, травма)

Кравченко, який дуже непогано розпочав сезон у складі команди Ігора Йовічевіча, зазнав дуже прикрої травми на старті гри в Чернігові. В боротьбі з Вікентієм Волошиним (іронія долі!) Микита невдало впав та, скоріше за все, потягнув задню поверхню лівого стегна. Залишається лише сподіватися, що травма не виявиться надто серйозною та Кравченко повернеться на поле вже в найближчих турах.

Владислав Дубінчак (СК Дніпро-1, лівий захисник, повний матч проти Десни)

Третій поспіль повний матч Дубінчака у складі дніпрян цього сезону. І, мабуть, найкращий, з точки зору статистики:

• 86% точності передач
  • 4 точні флангові навіси з 7-ми
  • 3 з 5-ти обводок були успішними
  • виграв 53% загальних єдиноборств та 71% єдиноборств в обороні
  • здійснив 2 перехоплення

Назарій Русин (СК Дніпро-1, потрапляння до заявки на гру проти Десни)

Так, Русин поки що в Дніпрі не вражає. Гру проти Десни нападник цілком і повністю провів на лаві запасних. Поганий сигнал для Назарія.

***

Маріуполь — Чорноморець

Одеський клуб нарешті здобув першу перемогу в УПЛ, причому зробив це на виїзді в Маріуполі. “Морське” протистояння цього сезону викликає чимало жартів та насмішок з огляду на кількість орендованих гравців Динамо та Шахтаря по обидва боки барикад, але загалом можна констатувати факт, що Чорноморець був трохи кращим. В першу чергу, в плані характеру та реалізації власних моментів.

Владислав Кучерук (Чорноморець, голкіпер, повний матч проти Маріуполя)

Владислав у звітній грі не мав аж надто багато роботи, але пропустив двічі. Перше взяття воріт — вдалий вихід віч-на-віч від Кулакова (не думаю, що варто звинувачувати Кучерука), друге — точний пенальті від Мішньова, який перехитрив Владислава, розвівши його та м’яч по різних кутах.

В активі Кучерука у грі проти Маріуполя також один сейв. Думаю, Владислав може бути цілком задоволений грою, зважаючи на плідну гру партнерів попереду, які забили на один м’яч більше, ніж пропустив Кучерук.

Мохамед Кадірі (Чорноморець, центральний захисник, повний матч проти Маріуполя

Ще одна гра для Момо на позиції правого центрбека. Ганець доволі непогано виглядає в єдиноборствах, де виграє абсолютну більшість дуелей проти суперників, але зовсім не вражає в плані позиційної гри, так само, як і гри з м’ячем. Контратаку, яка завершилася першим голом Маріуполя у ворота Кучерука, Кадірі просто провів поглядом, хоча цілком міг би зіграти активніше та допомогти своїм більш молодим партнерам по захисту.

Стосовно ж роботи з м’ячем, тут гру ганця добре характеризують два показники:

• 1 точна дальня передача з 5-ти
  • 6 втрат м’яча на власній половині поля

Денис Кузик (Чорноморець, лівий захисник, повний матч проти СК Маріуполя)

Денис, як і більшість його юних динамівських партнерів по Чорноморцю, поки що не демонструє стабільну гру від матчу до матчу. Втім, він є чи не єдиним гравцем команди, який відіграв усі чотири перші матчі “моряків” у сезоні “від дзвінка до дзвінка”.

Показники Кузика у грі проти Маріуполя:

• 82% точності передач
  • Виграш 36% (5 з 14-ти) єдиноборств
  • 7 перехоплень
  • 13 втрат м’яча (4 на власній половині поля)
  • один удар по воротах суперника
  • одна невдала спроба обіграшу

Микола Михайленко (Чорноморець, лівий/правий центрхав, 75 хвилин на полі у грі проти Маріуполя)

Man of the week :) Микола відіграв дуже пристойні 75 хвилин проти Маріуполя та відзначився класним голом після асисту минулого тижня (в грі проти Металіста-1925). На цей раз Михайленко вдало зіграв на підборі біля штрафного суперника та потужним ударом з лінії штрафного відправив м’яч точнісінько під ліву від себе стійку воріт Маріуполя, що дозволило підопічним Юрія Мороза (на той момент) зрівняти рахунок в грі.

Також, хочеться відзначити прекрасну роботу Михайленка з м’ячем:

• 92% загальної точності передач
  • 3 точні дальні паси з 3-х

Богдан Білошевський (Чорноморець, правий центрхав, 46 хвилин на полі у грі проти Маріуполя)

Той випадок, коли важко сказати щось однозначне про гру Білошевського. З позиву — пристойна статистика виграних єдиноборств (4 з 5-ти). З негативу — доволі низький відсоток (71%) точності передач. Та й загалом, як для того проміжку часу, що Богдан провів на поле, його загальні 25 ТТД зовсім не вражають.

Георгій Цитаїшвілі (Чорноморець, лівий/правий вінгер, повний матч проти Маріуполя, жовта картка)

Мабуть, найбільша зірка у складі Чорноморця, Гіо отримав ще один шанс на перезавантаження власної кар’єри. Грузинський вінгер “моряків” відіграв повну гру проти Маріуполя, але результативними діями не відзначився. Втім, був звично активним попереду:

• 5 ударів по воротах (один в площину)
  • 10 спроб обіграшу суперників (5 з них були вдалими)

В чому Цитаїшвілі точно треба додавати, так це в дисципліні (жовта картка стала наслідком невдалого обіграшу суперника, а сам епізод, в якому Гіо сфолив, зовсім не вимагав від грузина подібної жорсткої гри). Також, поки що не надто переконливо Георгій виглядає і в єдиноборствах із суперниками.

Євген Ісаєнко (Чорноморець, нападник, 88 хвилин на полі у грі проти Маріуполя)

Ісаєнко в грі проти Маріуполя мав просто шикарний момент, але якимось дивом метрів з десяти не влучив в кут воріт після класної передачі від Авагімяна. Подібні епізоди потрібно конвертувати у голи, тим більше, що цей момент став єдиним для Євгена за практично повний зіграний матч. В цілому ж, не можна звинуватити Ісаєнка у відсутності бажання. Більше того, молодий форвард киян в перших турах УПЛ виглядає краще за значно більш розкрученого Ваната, але обидва авансів на дорослому рівні поки не виправдовують.

Владислав Ванат (Чорноморець, нападник, 30 хвилин на полі у грі проти Маріуполя, жовта картка)

На превеликий жаль, Владислав продовжує виглядати “інородним тілом” у схемі гри Чорноморця. На цей раз, юний центрфорвард отримав півгодини ігрового часу, за які встиг відзначитися одним ударом по воротах та абсолютно непотрібним “гірчичником” на останніх секундах гри. Хоча, можливо, хтось назвав би цей фол у виконанні Владислава “тактичним”, але зовні це було схоже скоріше на прояв психологічної нестійкості на фоні невиразної власної гри.

Загалом, Ванат рідко зустрічався з м’ячем та виграв лише одне з десяти єдиноборств (нуль з п’яти верхових). Це не рівень дорослого футболу. Принаймні, поки що.

Данило Сухоручко, Данило Скорко, Вадим Мащенко, Юрій Тлумак (Чорноморець, потрапляння до заявки на гру проти Маріуполя)

Євген Смирний, Ярослав Надольський (Чорноморець, поза заявкою)

***

Сергій Булеца (Зоря, атакувальний хавбек, 89 хвилин у грі проти Миная)

Зоря Булеци та Алібекова провела відверто не найкращий свій матч, розписавши “мирову” (1:1) з Минаєм. Сергій провів на полі майже весь матч, тричі пробивав по воротах суперника та виграв 10 єдиноборств з 17-ти (в грі проти Інгульця було 0 з 12-ти).

Булеца, звично для себе, активно йшов в обіграш (5 спроб, 2 вдалих), але зазнав чимало втрат (загалом 18, це найгірший для Сергія показник за часів оренд у Дніпрі та Запоріжжі). Також, у грі проти Миная відверто “кульгала” точність передач (31/44, та 0/4 дальніх передач).

Ахмед Алібеков (Зоря, поза заявкою у грі проти Миная)