Суддівський аналіз матчу «Інгулець» – «Динамо» від екс-арбітра УЄФА

Динамо Київ 19 Серпня, 08:12 9837
Суддівський аналіз матчу «Інгулець» – «Динамо» від екс-арбітра УЄФА
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував суддівство в матчі 4-го туру чемпіонату України «Інгулець» - «Динамо».
- 90 хвилин для Монзуль не були проблематичні. «Динамо» академічно грало у свою гру.

На 34-ій хвилині атака «Динамо» обернулася для суперника двома попередженнями. Все по-справі. В цілому, обходились без особливих грубощів, підкатів. Всі попередження були виправданими.

В компенсований час, під час подачі у карний майданчик, боролися Коваленко і Родрігес. Коваленко смикнув Жерсона за волосся і впав. Динамівець вдарив його ногою. Монзуль на цей момент не зреагувала. Мабуть, не бачила чітко. Але для цього і є система VAR, яка вперше в цьому сезоні працювала на матчі. Бойко сказав, що все нормально і Катерина вирішила продовжити гру.

Коваленко зробив недружній жест - смикнув за волосся, за що отримав «копняка». Обидва футболісти порушували правила. Коваленко повинен був отримувати жовту, а Родрігес - червону картки за удар суперника. В цьому епізоді Катерина Монзуль повинна була призначати пенальті.

Подивимось, як це пояснить Комітет арбітрів. Якщо такі моменти дозволяються - тягти за волосся і бити ногами футболіста, то далі варто чекати більшого? Раніше і без VAR за таке виганяли. Складається враження, що в цьому матчі VAR працював у тестовому режимі.

Микола Тимощук