Миколенко: «Я не відмовляюся від своїх слів на адресу Дзюби»

Війна 18 Квітня, 22:07 607
Миколенко: «Я не відмовляюся від своїх слів на адресу Дзюби»
Українець засуджує російських футболістів за мовчання.

Український лівий захисник Евертона Віталій Миколенко поділився своєю думкою про те, чому футболісти збірної росії не висловлюються проти війни, яку розв’язала їхня країна на території України. За його словами, вони бояться за своє життя.

“Я щаслива людина, бо можу говорити все, що я хочу. Звернувся до Дзюби, бо він ніби капітан збірної росії. Я написав йому спочатку перше повідомлення, хотів нормально поговорити. Але минуло кілька днів і мовчок. Я не відмовляюся від своїх слів на його адресу. Якщо навіть капітан їхньої збірної мовчить, то ніхто не говоритиме. Не знаю, як би ми вчинили на їхньому місці, але це можна було б зробити. Одного разу кістяк домовився виставити щось – усіх не посадять.

Чому російські футболісти мовчать? Бояться за свої життя, бояться за штрафи, зараз запровадили закони: кажеш “ні війні” – тебе садять. Можна зібратися всією командою, якщо ви реально проти, виставити пост проти війни, сказати, що це не підтримуєте. А якщо ви мовчите – значить ви підтримуєте війну.

Тимощук? Я його не знаю, як людину. І не розумію, як людину. У нього в Росії все. У нього батько в теробороні у Луцьку, а людина живе у Росії і мовчить. Упевнений, що я б так не зробив”, – розповів Миколенко.