Нападник «Десни» Безбородько: «Динамо» ще не забивав. Дуже хочеться це зробити»

Динамо Київ 19 Серпня, 15:49 210
Нападник «Десни» Безбородько: «Динамо» ще не забивав. Дуже хочеться це зробити»
Нападник «Десни» Денис Безбородько поділився очікуваннями від протистояння з «Динамо».

– Найближчого вікенду у вас битва з Динамо за перше місце – центральний матч туру. Підготовка до такого суперника – особлива?

– Все, як зазвичай. Готуємося до Динамо, як робили це в попередніх сезонах. Можливо, трішки інший тренувальний процес, але загалом нічого надзвичайного не робимо.

– Десна перемагала Динамо і в Києві, і в Чернігові. Можете повторити?

– Будемо старатись – це ж футбол. Можна мати 100 моментів, але наприкінці пропустити і програти – 0:1. Ось тому футбол цікавий і посідає перше місце у світі. Ти можеш перемогти, навіть маючи 15 відсотків володіння м'ячем та два удари у площину. Подивимося.

– Киянам ви ще не забивали ніколи. Маєте особисті амбіції на цей поєдинок?

– Справді, Динамо ще не забивав. Дуже хочеться це зробити . Я так на кожен матч виходжу: хочеться забити, хочеться забити, а у підсумку вдається не завжди. Десь не щастить. Але якщо є моменти – це вже добре. А якщо ти їх використовуєш – приємніше вдвічі.

– Як, на вашу думку, змінилося Динамо з приходом Луческу? Ви помітили різницю?

– Ну звичайно! Вони ж одразу чемпіонами стали. Людина прийшла і з ходу зробила чемпіонську команду. Попереднього разу Динамо брало золото ще при Реброві. Не скажу, що їхня команда глобально змінилася, але грати почали по-іншому. Помітно, що тренер – з колосальним досвідом. Знає і вміє знайти підхід до кожного футболіста. Ось тому Динамо так грає останнім часом (розмова відбулася доматчу киян проти Інгульця).