Ярмоленко назвав єдиного російського футболіста, який хоч щось написав про війну в Україні

Війна 20 Квітня, 11:44 450
Ярмоленко назвав єдиного російського футболіста, який хоч щось написав про війну в Україні
Капітан збірної України Андрій Ярмоленко розповів, хто з представників російського футболу відреагував на його звернення.

У перший тиждень війни 32-річний вінгер записав емоційне відео до росіян із закликом не мовчати про злочинні дії їхньої армії в Україні.

«Конкретно я звертався до всіх футболістів збірної Росії, щоб якось вплинули на щось. Тому що сидіти на дупі рівно і говорити може кожен: «Що ми можемо зробити? Хто нас послухає?»

Я знаю, як вони ставляться до Путіна, що всі чудово знають, який режим у країні. Ніхто не казав, що треба було його обзивати. Просто треба було висловити свою думку та сказати: «Люди, зупиніть війну! Що ви робите?!» На них дивляться люди, вони – кумири мільйонів.

Жодної відповіді я не почув. Тільки Феді Смолову величезний респект. Ми з ним знайомі особисто. Єдина людина, яка щось написала. Красно дякую йому за це», – резюмував Ярмоленко в інтерв'ю YouTube-каналу КраСава.

Зауважимо, Смолов – футболіст збірної країни-окупантки й московського Динамо. У перший день повномасштабного вторгнення Федір в Instagram написав «Ні війні!!!», додавши червоне серце та прапор України.