Віталій Вернидуб про Рафаїлова: «Якщо прийняв позицію росії, то сиди там і мовчи»

Інші новини 20 Квітня, 12:48 665
Віталій Вернидуб про Рафаїлова: «Якщо прийняв позицію росії, то сиди там і мовчи» | 19-27
Український захисник «Зорі» Віталій Вернидуб відповів на питання про жахливі проросійські заяви екс-директора луганського клубу Сергія Рафаїлова.
«Я як футболіст не розмовляв з ним на ці теми. Мені була абсолютно байдужа його думка. У мене є свій погляд, і я його дотримуюсь. Як і тато. Половина його висловлювань – брехня. Я можу відповісти за це. Його слова про квартиру, яка нібито залишилася у батька в Пітері, – це неправда. Немає там у нього жодної квартири. Нікому вона не здається, як він писав.

Слова «Хорові військові ансамблі, люди, які були в спортроті, не вигадуйте і не ідіть воювати» - це уколи, які були зроблені ним на адресу батька. Я цього не розумію. Якщо ти вже прийняв позицію росії, то просто сиди там і мовчи. Не треба висловлюватися і заважати.

Для всіх він уже забутий як особистість і як людина. Роботу, яку він зробив у «Зорі», всі чудово пам'ятають, але своїми вчинками та коментарями він усе це перекреслив. 25 лютого все це забули і ніхто не згадає. І не треба згадувати. Він вчинив негарно до країни, в якій був», – сказав Вернидуб.