​Бензема повторив унікальне досягнення через 2 незабиті пенальті

Світовий футбол 21 Квітня, 10:18 489
​Бензема повторив унікальне досягнення через 2 незабиті пенальті | 19-27
Нападник мадридського «Реала» Карім Бензема не зміг реалізувати два пенальті в матчі 33-го туру іспанської Прімери сезону-2021/2022 з «Осасуною» (3:1).

Таким чином, 34-річний француз став першим за 16 років футболістом, який не забив два пенальті в одній грі Ла Ліги. У квітні 2006 року це сталося з екс-нападником «Еспаньола» Раулем Тамудо - у грі з «Бетисом» (2:0).

На 12-й хвилині захисник «вершкових» Давід Алаба вивів свою команду вперед, але вже через дві хвилини нападник «Осасуни» Анте Будімір зрівняв рахунок. На 45-й хвилині відзначився нападник «Реала» Марко Асенсіо.

На 52-й хвилині форвард мадридців Карім Бензема мав нагоду забити з пенальті, але його удар відбив воротар Серхіо Еррера. Через сім хвилин Бензема знову взяв м'яч, щоб пробити 11-метровий, але й цього разу Еррера врятував свою команду. У доданий до другого тайму час забив півзахисник «Реала» Лукас Васкес.

«Осасуна» розташовується на дев'ятому місці в турнірі. Команда Хагоби Аррасате набрала 44 очки у 33 іграх чемпіонату. «Реал» лідирує у першості. Підопічні Карло Анчелотті набрали 78 балів.