Олександр Поворознюк: «Що буде з Рафаїловим – х** його зна, але його не буде»

Футбол України 21 Квітня, 10:23 612
Олександр Поворознюк: «Що буде з Рафаїловим – х** його зна, але його не буде»
Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк поділився думками про Сергія Рафаїлова.

– Це х###о, йому скоро буде «п####ц подкрался незаметно». Коли мене один фермер, якого я знав 12 років, підставив, не хочу про це говорити, але після війну про цю історію хтось дізнається.

Ви напевне чули, що у фейсбуці пройшли фейки, що мене ліквідували. Так от, щоб ви знали, той фермер застрелився, за однією інформацією, підірвався на російській міні, коли об’їжджав свої поля, за іншою інформацією. Те, що його вже нема – це факт. Що буде з Рафаїловим – х## його зна, але його не буде.

– Не буде в Україні чи взагалі?

– Думаю, що взагалі. Чомусь мені так здається. Думаю, що коли він подивиться відео зі мною, то він або повіситься, або сам застрелиться. У нього оце старече дійшло до маразму, б###ь, що він таку х###ю почав морозити, що навіть сам не розумів, що він каже. Думаю, що він все розуміє.

У нього ж в Україні родичів є багато, а ми його запросимо в гості.

– Він подумає, що ви йому погрожуєте.

– На х## він потрібен, щоб я йому погрожував? Я називаю речі своїми іменами. Виходить чувак на вулицю, а йому падає цеглина на голову. При чому тут Поворознюк, б###ь? Виходить з дому, а до хвіртки граната прив’язана російська. При чому Поворознюк до російської гранати у Ростові-на-Дону? – сказав Поворознюк.