Світовий футбол 22 Квітня, 02:20 660
Повна сумка подарунків та персональна зустріч із Миколенком: британський фанат не пошкодував для українських біженців абонемент на матч «Евертона» | 19-27
Українка Наталія Адріанова та її п'ятирічна донька Софія пообіцяли надалі вболівати лише за «ірисок».

Вчора «Евертон» у перенесеному матчі 18 туру чемпіонату Англії зустрівся з Лестером.

Гості відкрили рахунок на п'ятій хвилині поєдинку і були близькі до того, щоб взяти три очки, але у компенсований час другого тайму випустили з уваги Річарлісона, який вирвав для команди Френка Лемпарда найважливішу нічию.

«Це була неймовірна ніч, – цитує Наталю, чий чоловік бореться за волю України, прес-служба Евертона. - Ми вперше опинилися на такому матчі, і він виявився приголомшливим. Гол на останніх секундах зробив нас щасливими.

Зустріч із Віталієм теж була чудова. Він дуже добрий та доброзичливий хлопець. Він порадувався, що ми у безпеці, а також підписав нам свою футболку. Клуб подарував Софії фірмову сумку з багатьма подарунками. Було приємно бачити її такою щасливою».

На прощання українки пообіцяли, що тепер завжди вболіватимуть за Евертон.