​Гарі Невілл: «Я б не став вимагати від тен Хага трофеїв у перший рік чи два в МЮ»

Світовий футбол 22 Квітня, 10:21 205
​Гарі Невілл: «Я б не став вимагати від тен Хага трофеїв у перший рік чи два в МЮ»
Колишній захисник «Манчестер Юнайтед» Гарі Невілл висловився про призначення Еріка тен Хага на посаду головного тренера команди.
«Те, що ми бачимо зараз – це неприйнятно. Із цим потрібно розбиратися всередині клубу. Тен Хага чекає велика робота щодо повернення клубу до мінімальних стандартів. Це стосується і ставлення до справи, і робочої етики, і віри, і впевненості у собі, а вже після цього, сподіваюся, можна буде починати думати про трофеї.

Я не став би занадто тиснути на нього і вимагати трофеїв в перший рік або два. Було б чудово, якби він цього досяг, це стало б великим успіхом. Спочатку потрібно потрапити до топ-4, залучити до клубу тих гравців, яких хоче бачити тренер, а потім створити систему, яка дасть віру.

У Клоппа пішло 4-5 років на перемогу у Прем'єр-лізі. Я не тиснув би на тен Хага і не вимагав перемоги в АПЛ у перші 2-3 сезони. Наразі «МЮ» на відстані мільйона миль від цього. Наприкінці минулого сезону я думав, що МЮ наближається до цього, але все розвалилося на дрібні шматочки», — цитує Невілла Sky Sports.


Угода з тен Хагом розрахована з кінця сезону-2021/2022 до 2025 року. Також у ньому передбачено можливість продовжити співпрацю з головним тренером ще на сезон за згодою сторін.