«Мене заправляють за фотографію, а на заправку без селфі не заходжу»: Поворознюк – про свою фразу «Вова, єб*ш їх, бл*дь»

Футбол України 22 Квітня, 15:30 822
«Мене заправляють за фотографію, а на заправку без селфі не заходжу»: Поворознюк – про свою фразу «Вова, єб*ш їх, бл*дь» | 19-27
Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк розповів про свою популярність після резонансної фрази, яка стала хітом.
«Чи очікував, що кліп може стати настільки популярним? Я висловився від душі, показав свою громадську позицію. А що там далі було – я не в цій темі. Я ж говорю так, як воно є, а на цій правді підставили музику і просто вибухнула бомба.

Єдине, що зараз на кожну заправку без селфі я не заходжу. Якщо нікого не заправляють, то за фотографію мене заправляють. Якось отак. Коли вивозив свою сім'ю на західну Україну, заходив на кожну заправку (там по 20 літрів дають) і кажу дружині: «Людо, піди ти вже заплати, бо я тільки пішов – 40 хвилин мене нема».

Вона два рази пішла – мене коло машини найшли. Вона каже: «Сашо, одягни балаклаву і йди сам заплати». Якби мені завтра сказали, що закінчиться війна і буде перемога, я б заспівав із чортом бісовим, щоб тільки це сталося», – розповів Поворознюк в інтерв'ю Бомбардир.