«Динамо» без проблем розбирається із «Десною»

Динамо Київ 22 Серпня, 23:24 721
​В матчі 5-го туру VBET Ліги сезону 2021/22 київське «Динамо» приймало чернігівську «Десну».

Кияни взяли м'яч під свій контроль із перших хвилин, але активного просування вперед не було - «Десна» щільно оборонялася, перекриваючи вільні зони.

Перше загострення у матчі відбулося на дев'ятій хвилині, коли кияни розіграли кутовий - пробити чернівчани не дали, але м'яч прийняти у карному майданчику «біло-синім» вдалося.

Зовсім згодом Миколенко прострілював на ближню штангу, проте у Гармаша не вийшло скористатися помилкою Литовки на перехопленні.

Кияни продовжували тиснути на суперника, який відповідав контрвипадами. Під час одного із таких Тотовицький міг замикати простріл Калітвінцева на дальній штанзі.

На 30-ій хвилині «Динамо» забило. Шапаренко віддав на лівий фланг карного майданчика на Буяльського і той вразив ворота супеника, пробивши з підкруткою у дальній кут. 1:0

Через сім хвилин Циганков із пенальті зробив рахунок 2:0. Пасхал не побачив порушення в очевидному моменті фолу Сафронова на Буяльському і лише ВАР допоміг відновити справедливість.

Старт другого тайму вийшов активнішим - було більше грубощів.

На 56-ій хвилині Буяльський зробив дубль. Після невдалого скидання від Завійського Віталій влучно пробив у лівий нижній кут воріт. 3:0

«Десна» намагалась щось придумати в атаці, але нічого цікавого не виходило. «Динамо» ж могло забивати четвертий гол. Шкурін пробив повз ворота, прибравши перед цим Болбата, після пасу із глибини від Буяльського. На 79-ій хвилині, після навісу із кутового, Шкурін виграв повітря, влучив у Завійського і той переправив м'яч у свої ворота. 4:0

В результаті, матч завершився впевненою перемогою «Динамо».

«Динамо» - «Десна: 4:0

Голи: Буяльський, 30, Циганков, 37.

Попередження: Буяльський, 35, Шапаренко, 55 — Домбровський, 4, Завійський, 45+2

«Динамо»: Бойко, Миколенко, Сирота (Тимчик, 67), Забарний, Кенджора, Сидорчук (К) (Шепелєв, 67), Шапаренко, Буяльський, Антюх (Лєднєв, 76), Циганков (Караваєв, 68), Гармаш (Шкурін, 46).

Запасні: Нещерет, Тимчик, Сідклей, Шепелєв, Караваєв, Лєднєв, Де Пена, Кулач, Шкурін.

«Десна»: Литовка, Сафрнов, Цимбалюк, Масалов, Домбровський, Арвеладзе (Болбат, 46), Тотовицький, Калітвінцев, Картушов (К), Завійський, Безбородько (Будківський, 46).

Запасні: Мисак, Болбат, Демяненко, Будківський, Селін, Дегтярьов, Шевцов.