Циганик розповів, чому Супрягою цікавляться саме в Італії та оцінив вірогідність трансферу із «Динамо»

Динамо Київ 23 Серпня, 18:55 1104
Циганик розповів, чому Супрягою цікавляться саме в Італії та оцінив вірогідність трансферу із «Динамо»
Ігор Циганик про ймовірний перехід Владислава Супряги до Серії А.
«Зараз агенти працюють з італійськими командами. Був контакт зі «Сампдорією», є контакт з «Дженоа» та іншими клубами Серії А. Чому саме на Італії сконцентровані агенти Супряги?

Справа в тому, що під час вдалого виступу Владислава за «Дніпро-1» у тренерському штабі команди був італієць Луїджі Ночентіні. Саме Ночентіні дав хорошу рекомендацію в Італії, тому деякі клуби і зацікавлені в тому, щоб розкрити талант Супряги у якого не пішло у «Динамо». Серйозної пропозиції на сьогодні немає, але в «Динамо» готові відпустити нападника.

Проблема в тому, що італійці хочуть мало заплатити та сподіваються, що Влад заграє, щоб потім його вигідно перепродати. Киян це не влаштовує, адже в свій час вони заплатили серйозну суму за трансфер Супряги, порядку 6 млн. євро. Процес по трансферу йде, але дуже повільно.

Не виключаю, що до 1 вересня трансфер відбудеться, тим більше, що всі італійські клуби розраховують зробити пропизицію саме під кінець трансферного вікна. В такій ситуації, під тиском, «Динамо» може погодитись на пропозицію італійців. Найближчі кілька днів все стане відомо», - сказав Ігор Циганик у своїй авторській передачі.