Світовий футбол 23 Квітня, 21:51 773
Зозуля «притягнув» ганебну поразку «Фуенлабради» – камбек на останніх секундах наближає команду українця до вильоту | 19-27
Фуенлабрада примудрилась втратити перемогу в матчі 37-го туру проти Понферрадіни, а Роман Зозуля з'явився на полі у найбільш невдалий момент зустрічі.

Чемпіонат Іспанії 2021/22, Сегунда. 37-й тур.

Фуенлабрада – Понферрадіна – 2:3

Голи: Канте, 37, Бульдіні, 41 – Енріч, 88, Паскану, 90+2, Охеда, 90+9

Нереалізований пенальті: Наранхо, 69 (Понферрадіна)

Вилучення: Бельман (Фуенлабрада)

Фуенлабрада підходила до зустрічі із серією з чотирьох поразок поспіль та мала непогані шанси її перервати. Перший тайм завершився впевненою перемогою команди Зозулі, який залишився на заміні, завдяки голам Канте та Бульдіні.

По перерві Понферрадіна пішла відігруватись, проте Наранхо примудрився не забити з пенальті. Зозуля вийшов на 82 хвилині, після чого у Фуенлабради все пішло за найгіршим сценарієм. Енріч відіграв один м'яч, а на 90+2 хвилині Паскану зрівняв рахунок. Але і це ще не все – Охеда на 9 компенсованій вирвав перемогу для Понферрадіни.

Таким чином, Фуенлабрада Зозулі все ближча до вильоту – 29 очок та передостання сходинка за 5 турів до кінця. До рятівної 18 позиції – 12 пунктів.