«Коли переходив до «Динамо» – усі плакали»: Нінкович знайшов цікаве пояснення, чому не міг заграти у Києві 3 роки

Динамо Київ 24 Квітня, 13:50 1184
«Коли переходив до «Динамо» – усі плакали»: Нінкович знайшов цікаве пояснення, чому не міг заграти у Києві 3 роки | 19-27
Екс-хавбек Динамо Мілош Нінковіч зізнався, чому не зміг розкритися в Динамо з перших днів.
«Поки я у підлітковому віці грав за Чукарічкі, мене хотіли і Црвена Звезда, і Партизан, але на той момент вони не змогли виплатити мільйонну компенсацію, яку просив мій клуб.

Тоді надійшла пропозиція від київського Динамо. Мені було лише 18 років і моя мама не схотіла, щоб я їхав так далеко від дому. Через півроку мене знову запросили в Динамо і я погодився. Поїхати в Україну було непростим рішенням.

Коли я збирався йти, я пам’ятаю, як ми всі плакали вдома... Мама, тато, сестра і я. Я пішов і спочатку було дуже важко. Я був молодий, далеко від сім’ї. А Київ – це місто з величезною кількістю нічних клубів і, треба сказати, красивих дівчат. Багато чого відволікало мене від футболу на початку, і мені знадобилося три роки, щоб вписатися і почати демонструвати хороші результати», – цитує Нінковіча Blic.Sport.


Нагадаємо, сербський півзахисник перебував на контракті в Динамо з 2004 по 2013 роки – за цей час провів за киян 109 матчів, в яких забив 14 голів.