Футбол України 25 Квітня, 10:29 834
«Ференцварош» достроково оформив чемпіонство – екс-тренер збірної Росії знову проігнорував Зубкова  | 19-27
«Ференцварош» втримав перемогу над «Уйпештом» у рамках 29-го туру чемпіонату Угорщини, що дозволило стати чемпіоном країни.

Чемпіонат Угорщини 2021/22, 29-й тур

«Ференцварош» – «Уйпешт» – 2:1

Голи: Нгуен, 19, Вечей, 38 – Зівзівадзе, 6, (пен.)

Вилучення: Лончар, 90+3 («Ференцварош»)

У випадку перемоги «Ференцвароша» «зелено-білі» офіційно ставали чемпіоном Угорщини. Наставник команди Станіслав Черчесов знову залишив Олександра Зубкова поза заявкою. Початок вийшов не дуже вдалим – «Уйпешт» повів у рахунку на 6 хвилині, завдяки реалізованому пенальті у виконанні Зівзівадзе.

Втім, «Ференцварош» виправив ситуацію ще до перерви. Нгуен на 19 хвилині вирівняв становище, а Вечей забив переможний гол на 38 хвилині. Напруженою вийшла кінцівка гри. Лончар за 5 хвилин отримав дві жовті картки, а Круазе зрівняв рахунок на 5 компенсованій хвилині до другого тайму. Втім, все завершилось позитивно для «Ференцвароша» – гол скасували після перегляду VAR, а значить, «зелено-білі» втретє поспіль стали чемпіонами.