Financial Times: «путін відмовився від переговорів з Україною через крейсер «Москва»

Війна 25 Квітня, 17:46 671
Financial Times: «путін відмовився від переговорів з Україною через крейсер «Москва»
Західні ЗМІ продовжують відкривати для себе основи російської політики.

Після двох місяців війни вони нарешті дізналися, що володимир путін (хуйло) не хоче дипломатичного вирішення «конфлікту» з Україною, а прагне захопити якнайбільше території. «Викривальний» матеріал опублікувала газета Financial Times, яка посилається на три джерела у кремлі.

Виявляється, після провалу бліцкригу путін серйозно розглядав можливість домовитися з Києвом, але зараз не бачить жодних перспектив для цього. Financial Times стверджує, що на позицію президента росії істотно вплинуло знищення крейсера «Москва», що неабияк його розлютило.

Американське видання вказує, що у путіна, ймовірно, склалися спотворені погляди на війну через доповіді російського командування та репортажі російських пропагандистських ЗМІ.

Вказується, що під час телефонної розмови з головою Європейської ради Шарлем Мішелем 22 квітня путін заявив, що переговори зайшли в глухий кут з вини України.

Учасники переговорів, пише FT, дійшли висновку, що дії росії будуть спрямовані на те, щоб захопити більше території, а не на те, щоб дати дипломатам час дійти згоди. Це підтверджує й нещодавня заява міноборони РФ щодо цілей на «другу фазу спецоперації» в Україні, а саме встановлення повного контролю над Донбасом та Південною Україною.

Варто нагадаємо, що 31-го березня відбувся останній раунд переговорів між українською та російською делегаціями у Стамбулі. Тоді Україна передала росії свої пропозиції щодо мирної угоди. Зокрема, Київ погоджувався відмовитися від курсу в НАТО, але при цьому мала бути створена нова системи гарантій безпеки України.

Однак після вигнання російської армії з-під Києва, з Чернігівської та Сумської областей розкрилися звірства, вчинені російськими військами в Україні. Саме після цього переговори фактично зійшли нанівець, а не після затоплення флагмана чорноморського флоту.