Світовий футбол 27 Квітня, 01:18 1011
Ліга чемпіонів. Півфінал. «Манчестер Сіті» та «Реал» на двох забили сім голів - відеоогляд матчу | 19-27
Шалений матч відбувся у півфіналі Ліги чемпіонів – власне, як і повинно бути на такому рівні.

26 квітня відбувся перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між командами Ман Сіті та Реал.

Глядачі побачили феноменальну гру, в якій було забито 7 голів. «Ман Сіті» виграв домашній поєдинок з рахунком 4:3. У господарів голами відзначилися Кевін Де Брюйне, Габріел Жезус, Філ Фоден та Бернарду Сілва.

У «Реала» чудовий гол, пройшовши півполя з м'ячем, забив Вінісіус Жуніор. Крім того, Карім Бензема оформив дубль. Цікаво, що француз реалізував пенальті ударом паненкою.

Український захисник господарів поля Олександр Зінченко відіграв увесь поєдинок та запам'ятався двома епізодами. У першому таймі він не втримав Каріма Бензема у штрафному майданчику, і той відправив м'яч у сітку воріт.

А у другому таймі Зінченко взяв участь у 4-му голі своєї команди. На українському футболісті порушили правила, і суддя хотів свиснути. Але м'яч підхопив Бернарду Сілва і завдав потужного та точного удару в дев'ятку.

Матч-відповідь відбудеться 4 травня в Мадриді. В іншому півфіналі зіграють «Ліверпуль» та «Вільярреал» (27 квітня та 3 травня).

Ліга чемпіонів 2021/22

1/2 Фіналу. Перший матч. 26 квітня, Манчестер

Манчестер Сіті (Англія) – Реал (Іспанія) – 4:3

• Голи: Де Брюйне, 2, Жезус, 11, Фоден, 53, Бернарду Сілва, 74 – Бензема, 33, 82 (пен), Вінісіус Жуніор, 55.

Манчестер Сіті: Едерсон, Рубен Діаш, Стоунс (Фернандіньо, 36), Зінченко, Ляпорт, Ернандес, Де Брюйне, Бернарду Сілва, Габріел Жезус (Стерлінг, 83), Марез, Фоден.

Реал: Куртуа, Карвахаль, Едер Мілітау, Алаба (Начо, 46), Менді, Кроос, Модріч (Себальос, 79), Вальверде, Бензема, Вінісіус Жуніор (Асенсіо, 88), Родрігу (Камавінга, 70).