Зінченко отримав хорошу оцінку за матч проти «Реала» в ЛЧ

Світовий футбол 27 Квітня, 10:45 863
Зінченко отримав хорошу оцінку за матч проти «Реала» в ЛЧ | 19-27
26 квітня пройшов перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Ман Сіті» та «Реал» (4:3).

Український захисник господарів поля Олександр Зінченко відіграв увесь поєдинок і запам'ятався двома епізодами. У першому таймі він не втримав Каріма Бензема у штрафному майданчику, і той відправив м'яч у сітку воріт.

А у другому таймі Зінченко взяв участь у 4-му голі своєї команди. На українському футболісті порушили правила, і суддя хотів свиснути. Але м'яч підхопив Бернарду Сілва та завдав потужного і точного удару в дев'ятку.

Зінченко отримав від порталу WhoScored хорошу оцінку 7.0. Найкращими у господарів стали Кевін Де Брюйне (8.2), Ріяд Марез (8.1) та Бернарду Сілва (8.0). У мадридського клубу високо оцінений автор дубля Карім Бензема (8.4).

Оцінки WhoScored за матч Ман Сіті – Реал – 4:3