Зінченко прокоментував перемогу «Манчестер Сіті» над «Реалом» у Лізі чемпіонів

Світовий футбол 27 Квітня, 22:40 888
Зінченко прокоментував перемогу «Манчестер Сіті» над «Реалом» у Лізі чемпіонів | 19-27
Захисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко прокоментував результат першого матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2021/2022 з мадридським «Реалом» (4:3).
«Граючи в півфіналі Ліги чемпіонів не можна розслаблятися ні на хвилину, особливо в матчі проти Реала. Ви можете контролювати гру скільки завгодно, але у «Реала» може виникнути один момент і вони його реалізують.

У «Реала» багато якісних виконавців у кожній лінії, тому ми маємо бути готові до всього. «Манчестер Сіті» пропустив три голи, потрібно проаналізувати, що ми зробили не так, що треба змінити. Поки що я не знаю, в чому саме були помилки, але тренер все пояснить.

Все-таки варто порадіти такому результату, адже це перевага. Проте нічого ще не вирішено, особливо у протистоянні із «Реалом». На попередній стадії ЛЧ вони грали з Челсі, і до кінця не було зрозуміло, хто пройде в півфінал.

Іноді футбол може бути дуже жорстоким: здається, що ти контролюєш гру, а потім відразу пропускаєш і вилітаєш з турніру. Потрібно бути зосередженими, адже попереду ще 90 хвилин.
За поведінкою та характером «Реала» видно, що вони знають, як грати на такій стадії єврокубку. Вони мають великий багаж досвіду. «Манчестер Сіті» також має досвід, і я думаю, що наступний тиждень буде дуже цікавим», — наводить слова Зінченка Manchester Evening News.