Нова форма «Шахтаря» - жах: за п'ять хвилин можна намалювати не гірше

Футбол України 28 Квітня, 18:49 811
Нова форма «Шахтаря» - жах: за п'ять хвилин можна намалювати не гірше
​Декілька днів тому назад на популярному сайті, який спеціалізується футбольною амуніцією, з'явилась можлива форма Шахтаря на сезон-2022/23.

Легко кажучи, вона справила дуже негативне враження. Хоча весь світ іде до мінімалізму, в цьому випадку Puma, якщо це дійсно реальний концепт форми, дещо переборщила.

Подібний дизайн, здається, розроблявся не спеціально для «гірників», а просто аби-як та на швидку руку.

В минулому сезоні клуб ніби відійшов від вже традиційних вертикальних чорних ліній, як вони знову з'явились. При чому, самі ці лінії настільки стандартні та сумні, що викликають відразу.

Я вирішив пофантазувати, та зробити декілька варіантів можливої форми, при цьому не витрачати на кожен з них більше п'яти хвилин.

Варіант №1

Розпочнемо з простого оранжевого комплекту, та щоб він не був вже аж занадто мінімалістичним, додамо до нього тонесенькі лінії світло-помаранчевого кольору. А щоб це було не так стандартно, лінії нанесемо під кутом.

Варіант №2

Залишаємо все так як в першому варіанті, та змінюємо колір ліній на чорний.

Також чорними будуть комірець і нижня частина футболки.

Варіант №3

Якщо вже так потрібні були великі полоси, то давайте спробуємо з ними. Але пограємось з їхньою шириною, вона буде різною.

Варіант №4

А що, якщо залишити полоси не повністю, а в певний момент їх «обрізати»? Придамо ще символізму, в місці обрізання у нас виникла така собі стрілочка вверх - прагнення завжди бути на вершині!

Варіант №5

Я думаю всі добре пам'ятають, що ще при старому технічному спонсорі в Шахтаря з'явився «шрифт з вугілля». На нинішній ігровій формі також видніється подібний паттерн.

Давайте застосуємо його і ми, ті ж самі наші вертикальні полоси тепер будуть не просто чорними, а з вугілля!

Варіант №6

А давайте підемо ще далі, і зробимо вугіллям не тільки чорні полоси, а й помаранчеву частину футболки?

Варіант №7

Що ж, з вертикальними лініями погрались, давайте перейдемо до горизонтальних. Як ви знаєте, є в Шахтаря такий партнер, як компанія СКМ. А на їхньому логотипі лінії саме горизонтальні, звідти ми їх і запозичимо.

Варіант №8

Ну і останній варіант, також з горизонтальними полосами, але вільним від них центром футболки, щоб помістити туди титульного спонсора.

Яка форма сподобалась вам найбільше? Чи можливо вам до вподоби саме така, яку презентували декілька днів тому?

Василь Войтюк