Динамо Київ 28 Квітня, 21:00 2427
«Динамо» втратило перемогу над чемпіоном Хорватії – Ванат оформив черговий дубль | 19-27
Київське «Динамо» у благодійному матчі розписало нічию з «Динамо» Загреб.

Благодійний матч

Динамо Загреб – Динамо Київ – 2:2

• Голи: Вукотіч, 29, Менало, 38 – Ванат, 8, 16

Кияни провели вже п'ятий матч у рамках благодійного турне. Поєдинок розпочався зі швидкого голу. Довбик забіг у штрафний майданчик, де знайшов Ваната, який прострілив мимо голкіпера.

А вже за 8 хвилин нападник оформив дубль. Нагадаємо, що у матчі з Борусією Ванат також відзначився двома голами.

Проте кияни припустилися помилок в обороні, чим і скористався суперник. Вукотіч потужно пробив і м'яч рикошетом від поперечки залетів у ворота, а Менало відновив паритет.

По перерві кияни ринули в атаку. Свої шанси мали Ванат, Андрієвський та Довбик. «Синьо-білі» могли забити зі штрафного, проте Гармаш пробив прямо по центру. Переможця у матчі не визначили – 2:2.