Віце-президент «Кривбаса»: «Зеленський переймається долею нашого клубу»

Футбол України 28 Серпня, 13:00 291
Віце-президент «Кривбаса»: «Зеленський переймається долею нашого клубу»
Артем Гагарін розповів про плани криворізького клубу.

Віце-президент «Кривбаса» Артем Гагарін розповів, як клуб планує розвиватися, а також про ставлення Володимира Зеленського до команди з рідного міста.

«Інфраструктура? Ми готуємо не одну арену, а дві. Першу будують - стадіон «Металург», 20 000 місць буде там. Це «Велике будівництво» - програма президента. Але у нас тут є і своє невелике будівництво. Ми на стадіоні «Гірник» будуємо трибуни. У нас є мета - зробити 4 500 місць, щоб ця арена була резервної для ігор УПЛ. Це я про наші плани.

Президент? Він дуже футбольна людина. Він грав у футбол. У нього чітке переконання, що у великих містах повинна бути футбольна команда. Особливо з такою історією, як у Інфраструктура? Ми готуємо не одну арену, а дві. Першу будують - стадіон Металург, 20 000 місць буде там. Це «Велике будівництво» - програма президента. Але у нас тут є і своє невелике будівництво. Ми на стадіоні Гірник будуємо трибуни. У нас є мета - зробити 4 500 місць, щоб ця арена була резервної для ігор УПЛ. Це я про наші плани.

Президент? Він дуже футбольна людина. Він грав у футбол. У нього чітке переконання, що у великих містах повинна бути футбольна команда. Особливо з такою історією, як у «Кривбаса», «Карпат», «Чорноморця», «Металіста». Він переймається долею «Кривбаса», - сказав Гагарін.