«Динамо» знищило «Колос» з безжальним рахунком

Динамо Київ 28 Серпня, 21:23 1285
«Динамо» в рамках 6-го туру УПЛ розгромило «Колос» з рахунком 7:0.

Динамівці активно розпочали поєдинок та вже на 5-й хвилині відкрили рахунок у матчі. Де Пена промчався до штрафного майданчика, обігравши Петрова, і наважився на удар з лівого його краю - вийшло точно у дальній кут воріт.

Одразу «Динамо» забило вдруге: Буяльський у штрафному майданчику скинув м'яч на Шкуріна, той далі під удар Шапаренку, і Микола із центра штрафного майданчика вразив ціль.

Низка небезпечних моментів переросла у 3:0 на 25-й хвилині зустрічі - після подачі від кутової позначки Кенджора вище за всіх вистрибнув у штрафному майданчику та головою переправив м'яч у сітку.

Згодом Буяльський підхопив м'яч на власній половині поля, обігрався із Циганковим, увірвався до штрафного майданчика ковалівців та метрів з 13-ти спрямував м'яч точнісінько у дальній кут воріт.

На 39-й хвилині Де Пена отримав вільну зону, і скористався цим сповна. Помилився Чорноморець, і Карлос приблизно з лівого кута штрафного майданчика спрямував м'яч у дальній кут.

За хвилину до свистка на перерву динамівці поставили осточну крапку - де Пена зліва зробив чудову прострільну передачу, на яку відгукнувся Циганков і з меж воротарського майданчика забив шостий м'яч.

Після гольової феєрії у першому таймі старт другої частини зустрічі видався більш спокійним - без небезпечних моментів біля обох воріт, але відсунути гру від власних володінь «Колосу» не вдавалося.

Все ж, на 67-й хвилині чудова багатоходова атака динамівців завершилася результативно. Вербич віддав передачу наліво на Миколенка, той прострілив зі свого флангу на Циганкова, і Віктор точним ударом замкнув дальню стійку.

Динамівці не зупинялися та продовжували атакувати до фінального свистка.

Матч закінчився з розгромним рахунком 7:0.