Світовий футбол 30 Квітня, 13:32 871
У колишню зірку УПЛ вселився Мессі – відео геніального гола, який врятував від поразки  | 19-27
«Севілья» в рамках 34-го туру Ла Ліги не змогла переграти «Кадіс» (1:1).

Ла Ліга, 34-й тур

«Севілья» - «Кадіс» - 1:1

Голи: Ен-Насірі (7) - Перес (66)

Команди вирішують абсолютно різні завдання. «Севілья» веде боротьбу з «Барселоною» за срібні медалі, а «Кадіс» намагається врятуватися від вильоту. Зрештою, сенсаційна нічия більше повинна радувати аутсайдера.

«Севілья» вже на 7-й хвилині відкрила рахунок, але розвинути свій успіх не змогла. Розплата за самовпевненість прийшла в середині другого тайму. Лукас Перес геніально забив зі штрафного – у найкращих традиціях Лео Мессі. До слова, екс-гравець «Динамо» і «Карпат» забивав у трьох останніх матчах, чим приніс «Кадісу» чотири очки і витягнув команду на поточну рятівну 17-ту сходинку.