​Помер легенда білоруського футболу Пудишев: він обожнював київське «Динамо» і товаришував із українцями

Світовий футбол 29 Серпня, 15:58 423
​Помер легенда білоруського футболу Пудишев: він обожнював київське «Динамо» і товаришував із українцями
Сьогодні, 29 серпня, на 67-му році відійшов у вічність легендарний білоруський футболіст Юрій Пудишев, повідомляє Tribuna.com Беларусь.

Причини смерті не повідомляються.

Нагадаємо, Пудишев розпочав професіональну кар'єру у московському Динамо у 1971 році. За п'ять років перебрався до столиці Білорусі, де став справжньою легендою, завоювавши з командою у 1982 році золоті медалі чемпіонату СРСР. Встиг пограти також за одноіменні команди зі Ставрополя, Барнаула, Самарканда та Бреста. Викликався у збірну СРСР та олімпійську команду країни.

Повісивши бутси на цвях став на тренерську стежку. Працював з Динамо (Якутськ), БАТЕ, молодіжною та національною збірною Білорусі та брестським Динамо.

До слова, Пудишев увійшов в історію і як один з найстарших гравців – 25 жовтня 2010 року він 90-ій хвилині вийшов на поле у матчі чемпіонату Білорусі БАТЕ – Динамо Брест. На той момент йому було 56 років. Юрій до останніх днів активно вболівав за київське Динамо і товаришував з Андрієм Балем та Степаном Юрчишиним, з якими свого часу перетинався на футбольному полі.