Світовий футбол 30 Квітня, 18:57 957
Хет-трик Холанда не врятував «Боруссію» від поразки «Бохуму», «Баварія» зганьбилась з «Майнцом» | 19-27
У суботу у 32-му турі чемпіонату Німеччини відбулось декілька матчів.

Німеччина, Бундесліга, 32-й тур

Боруссія Д – Бохум – 3:4

Голи: Холанд, 18 (пен.), 30 (пен.), 63 – Польтер, 3, Хольтманн, 8, Локадія, 81, Пантовіч, 85 (пен.)

Голи: Фюхріх, 89 – Брукс, 13

Дортмундська Борусія влаштувала справжній трилер з Бохумом. Господарі вже на восьмій хвилині «горіли» 0:2, однак на перерву пішли за нічийного рахунку, завдяки двом пенальті від Холанда. Після відпочинку «джмелі» вийшли вперед – знову відзначився норвежець – і все ніби-то стало на свої місця. Однак в останню десятихвилинку Бохум зумів забити двічі і залишив Борусію ні з чим.

Баварія вже у статусі чинного чемпіона на виїзді поступилась Майнцу. З позитиву – лише гол Лєвандовскі (поляк декілька матчів ніяк не міг забити).

У битві аутсайдерів Армінія та Герта розписали бойову нічию. Берлінці, забивши по перерві, готувались покласти собі у скарбничку три очки, однак пропустили у доданий час і знову відклали своє майбутнє на останній тури.

Аугсбург очікувано поступився Кельну – «фуггери» отримали чотири м'ячі, вдовольнившись голом престижу.

Штутгарт лише на останніх хвилинах врятувався у матчі з Вольфсбургом і продовжив боротьбу за виживання.