Світовий футбол 30 Квітня, 23:09 859
«Трабзонспор» всьоме у своїй історії став чемпіоном Туреччини – титул «вручив» недавній суперник «Шахтаря»   | 19-27
Трабзонспор впевнено закрив питання з чемпіоном Туреччини у сезоні 2021/22.

Турецька Суперліга, 35 тур

Трабзонспор – Антальяспор – 2:2

Голи: Корнеліус, 3, Токоз, 62 – Ндао, 51, Райт, 80

Нереалізований пенальті: Фреді, 56 (А)

Для оформлення титулу господарям вистачало і нічиєї, хоча суперник був непростим. Антальяспор під керівництвом Нурі Шахіна нещодавно програв спаринг Шахтарю, проте в чемпіонаті йде потужно – 12 поспіль турів без поразок.

Основа Трабзонспора могла похизуватися 34-річним Мареком Гамшіком, натомість у суперника вийшли двоє екс-«гірників» – Фернандо і Луїс Адріано. Початок склався для лідера чемпіонату цілком вдало, і вже на 3-й хвилині Корнеліус відкрив рахунок. «Чорноморський шторм» протримався до перерви, але потім ледь все не пішло шкереберть.

Ндао відновив рівновагу, а дуже скоро Антальяспор заробив пенальті. Трабзонспор врятував голкіпер, який витягнув удар ангольця Фреді. Через 5 хвилин стало ще краще, коли Токоз повторно вивів господарів уперед. Гол Райта навряд зіпсував їм настрій – завдання-мінімум було виконане. Трабзонспор за 3 тури до фінішу гарантував собі титул чемпіона Туреччини, яке для «Чорноморського шторма» є сьомим в історії і першим з 1984 року.